גיפט קארד

המישהו הזה הולך לעוף

יום הולדת לבן זוג? חוגגות שנתיים יחד? תמיד חלם לנגן ונזכר אחרי 15 שנה? כשמוסיקה ואהבה נפגשים זאת הצלחה מובטחת.
גיפט קארד במחיר מיוחד ל-4 שיעורי גיטרה אישיים. מתאים גם לאלו שחוזרים לנגן, או מתחילים.

לא יכולתי לבקש טוב יותר

WhatsApp Image 2023-01-24 at 16.55
הגעתי לאורן אחרי שבן זוג שלי החליט להיות אמיץ במקומי וקנה לי גיטרה ושיעורים:) גיליתי מורה מהמם, סבלני, שהתאים את עצמו אליי כמו כפפה ליד. עזר לי לצאת מהקומפורט-זון ודאג שעדיין ארגיש בנוח 🙂 הוא לימד אותי איך לגשת לגיטרה והכלים האלה מלווים אותי גם הרבה אחרי השיעורים 3>
רותם לוי, 26
סטודנטית & Project Manager
Screenshot_2
עמית, אשתי (אז ארוסתי) קלטה שאני רוצה לחזור לנגן אחרי עשור שלא הרמתי גיטרה, אבל לא באמת מזיז את עצמי לכיוון. היא הפתיעה אותי בשיעורי גיטרה עם אורן ומשם השאר היסטוריה. הוא ישר זיהה את החורים בטכניקה שלי ואת החוזקות והחולשות שלי וידע איפה לשים דגש כדי להתקדם. מה שהכי מדהים זה האכפתיות שלו והיכולת שלו להתאים את עצמו לצרכים שלי ולסגנון לימוד שנתפר לי באופן אישי. ממליץ בחום, זאת הייתה הפתעה מוחלטת ומבורכת:)
אור שרמן, 29
מתכנת
WhatsApp Image 2023-01-23 at 14.42
במשך שנים הייתי תקוע בגיטרה עם דברים שלמדתי בתיכון, מה שגרם לי להרגיש חובבן, להשאיר אותה בקייס, ולהיות מתוסכל מזה. אשתי חיברה אותי לאורן במסגרת שיעורי גיטרה ליום ההולדת, וגיליתי אדם שהוא מורה, מטפל וחבר. אורן בדרכו הרגישה והלא שופטת הסיר את הרתיעה שלי מהגיטרה, וגם אם עדיין עוברים ימים או שבועות בין הוצאת קייס להבאה, אני והגיטרה חברים שוב, נהנים לשחק, ויודעים שאנחנו שם אחד בשביל השניה מתי שצריך.
איתי, 34
גיטריסט בראש / מנהל שיווק